Easynews, Newshosting i UsenetServer zwiększają retencję danych

Jak wiecie providerzy z czołówki prześcigają się żeby pokazać, że są najlepsi. Niekwestionowanym liderem w świecie usenetu pozostaje Giganews. Na drugim miejscu stawiałem Astraweb.
 
Do czołówki jednak przebojem wdarły się trzy firmy: Easynews, Newshosting i UsenetServer. 14 kwietnia firmy ogłosiły spory upgrade jeśli chodzi o retencję danych. Skoczyła ona z 910 dni do 972 dni. W przypadku oferty Newshosting i UsenetServer retencja będzie codziennie zwiększana – każdego dnia o 1 dzień. W Easynews retencja będzie utrzymana na poziomie 972 dni i będzie zapewne zwiększona skokowo przy następnym uaktualnieniu.
 
W przypadku Newshosting i UsenetServer to znaczący postęp, bo te firmy dołączają do firm mogących zaoferować usługę na najwyższym poziomie. I wskakują według mojej oceny od razu na drugie miejsce na podium wśród firm oferujących dostęp do usenetu. Spychają tym samym Astraweb na trzecie miejsce wg mojego rankingu. Jestem pewien, że w tej chwili Newshosting i UsenetServer biorąc pod uwagę cenę mają najlepszą ofertę. Poza tym wyróżniłbym Giganews i Astraweb. To są według mnie aktualni faworyci.

Wpisy powiązane tematycznie: