Najpopularniejsze konta usenet na koniec roku

Koniec roku 2012 nadchodzi wielkimi krokami. Jeśli ktoś nie zakupił jeszcze prezentu albo sam go nie wykonał to może pomyśleć o Usenecie.

Usenet jest legalny i bezpieczny. Zamiast prezentów takich jak książki, skarpety, wody toaletowe możemy być oryginalni i podarować konto Usenet u wybranego providera.

W tym celu chciałbym wypunktować kilka najpopularniejszych kont w grudniu 2012 roku:

1.    Newshosting – to stanowczo najpopularniejszy provider oferujący wszystko to, co jest potrzebne do korzystania z Usenetu. Pobieramy dedykowany czytnik, logujemy się i możemy korzystać z całego świata grup dyskusyjnych i ich zawartości. To wszystko w promocyjnej cenie 9,99$ za miesiąc. Dodatkowo możemy wygrać cały rok usenetu za darmo.
2.    Easynews – oferuje wyjątkową technologię, bo wystarczy nam wyłącznie przegladarka. Nie potrzebujemy czytnika. Ale przyjemność korzystania z takiego rozwiązania jest droższa.
3.    NewsgroupDirect -  provider z wyjątkowymi ofertami na konta blokowe. Teraz w promocji Apokalipsa Majów możemy mieć konto 250GB za 12$ zamiast 32$. To wyjątkowa oferta. Konto nie wygaśnie dopóki nie wykorzystamy całej puli danych.
4.    UseNeXT – 14 dniowy trial kiedy możemy korzystać z konta za darmo. Praktycznie bez ograniczeń.
5.    Usenet.nl – provider oferuje 14-dniowy trial podobnie jak UseNeXT. Moim zdaniem dedykowany czytnik Usenet.nl jest lepszy.

Istnieje wielu providerów jednak według zebranych przeze mnie informacji właśnie teraz w okresie przedświątecznym te oferty cieszą się największym zainteresowaniem.

Wpisy powiązane tematycznie: