Dlaczego wybieram Newshosting?

Wielu z was chciałoby korzystać z Usenetu. Wielu chce to robić i stawia warunki:

1.    Musze mieć konto bez limitów.
2.    Konto musi być tanie, a najlepiej darmowe.
3.    Musze ściągać z największą możliwą prędkością.
4.    Serwery muszą być niezawodne.
5.    Czasem muszę ściągnąć coś archiwalnego z binariów, co ktoś wrzucił nawet ponad 2 lata temu.

Wiemy bardzo dobrze, że te warunki poniekąd wykluczają się. Ofert jest bardzo wiele i prawie każda ma jakiś ciekawy bonus. Ale mniejsza z tym. Jedziemy po bandzie i chcemy mieć jakiś fajny serwis, który spełni te warunki.

Mam taki jeden. Oto jego parametry:

1.    Mamy konto bez żadnych limitów na ściąganie, do tego szyfrowanie SSL i 30 równoczesnych połączeń.
2.    Konto niestety nie jest darmowe. Ale jest oferta specjalna – według mnie dla europejczyków najlepsza ze względu na serwery  zlokalizowane także w Europie.

OFERTA SPECJALNA: W specjalnej ofercie Newshosting oferuje dostęp do sieci usenet w wersji bez limitów (unlimited) już za 9,99$/miesiąc zamiast 14,95$/miesiąc. Jeżeli natomiast od razu zapłacimy 99,99$ to uzyskamy dostęp do sieci Usenet na rok. Daje to cenę 8,33$/miesiąc, czyli jeszcze mniej! Niestety w tym przypadku nie ma okresu testowego. Do tego płatności możemy dokonać za pomocą serwisu PayPal.

3.    Farmy serwerów zlokalizowane są w USA i w Europie (Amsterdam). Gwarantuje to bardzo dobrą jakość połączenia dla nas Europejczyków. Oczywiście można łączyć się z serwerami w USA. Połączenie będzie bardzo dobrze działać. Najlepiej jednak łączyć się z lokalizacją, która jest nam najbliższa – drugą lokalizacje traktować można zapasowo. Na pewno będziecie zadowoleni. Przekonacie się o szybkości ściągania. Warunkiem jest dobre łącze i wydajny sprzęt komputerowy.
4.    Serwery jak i połączenie są niezawodne. Infrastruktura ma poziom Tier-1 .
5.    Newshosting ma bardzo dużą retencję. Dla danych binarnych w tej chwili to 994 dni i codziennie zwiększana jest o 1 dzień. Także jeżeli coś zostało wrzucone na grupę dyskusyjna nawet 994 dni temu powinno być tak samo dostępne jak to co zostało wrzucone np. wczoraj. Pod warunkiem, że nikt tego nie usunął.

Zapraszam do zapoznania się z ofertą Newshosting – to najlepsza w tej chwili oferta według mnie. O innych ofertach napiszę wkrótce. Będą również bardzo ekscytujące.

 

Wpisy powiązane tematycznie: