Easynews oferuje darmowy usenet 100GB / 14 dni

Jeden z providerów z czołówki postanowił ogłosić ostatnio promocję na darmowy okres testowy czyli tzw. Free Trial. Easynews, bo o tej firmie mowa ogłosił, że oferuje 14 dni lub 100GB do wykorzystania w celu sprawdzenia działania usługi usenetu. Oznacza to, że jeśli zużyjemy 100GB albo minie termin 14 dni to darmowy trial ulegnie zakończeniu.

Tym samym firma dołącza do pozostałych dwóch firm, u których można mieć jeszcze większy trial czyli do UseNeXT i Usenet.nl . Ale oprócz świetnej propozycji na triala Easynews ma do zaoferowania znacznie więcej. Jeśli zapomnimy o anulowaniu usługi w okresie trial albo będziemy chcieli na dłużej związać się z firmą to konto jest odnawiane w cyklach miesięcznych. Tak więc płacimy co miesiąc i w każdym okresie rozliczeniowym możemy zrezygnowac z usługi. Co ważne możemy płacić za pomoca PayPal-a.

Oprócz tego fascynującycm narzędziem jest interfejs webowy co oznacza, że nie potrzebujemy dodatkowego czytnika. Możemy również korzystać z klasycznej oferty dostępu do usenetu za pomoca czytnika w cenie 9,95$. Zapraszam do przetestowania tej usługi.

Wpisy powiązane tematycznie: