Kod rabatowy na konto w NewsgroupDirect!

Dla wszystkich czytelników bloga o usenecie, którzy stoją przed decyzją o wyborze konta mam promocję. Mam dla Was kod rabatowy, który przy rejestracji i opłaceniu konta Usenet w NewsgroupDirect da cenę 8$ za konto, a nie 20$ jak jest normalnie. To jest aż 60% bonus na konto usenet.
Dodatkowo do konta każdy otrzyma dysk online 30GB w StorageNinja. Taki dysk normalnie kosztuje 20$ w tzw. Pro Planie. Kod rabatowy jest ważny po wejściu z linka  NewsgroupDirect .

Jak uzyskać bonus 60%? Należy wykonać następujące czynności:
1. Wejdź na stronę NewsgroupDirect, wybierz konto unlimited i kliknij przycisk SELECT:

2. Przy rejestracji wpisz w odpowiednie pole kod rabatowy. Otrzymasz 60% zniżki na konto unlimited, a do tego SSL, 50 równoczesnych połączeń i dysk online 30GB w StorageNinja na czas korzystania z konta.

3. Po wpisaniu kodu strona powinna zostać przyciemniona i wyświetli się komunikat z gratulacjami. Jednocześnie w prawym górnym rogu zmieni się opis konta i cena:

Kod rabatowy to ngd2498994. Kod został wpisany w odpowiednie miejsce na zrzucie strony w punkcie 2. Z kodu rabatowego może skorzystać tylko określona liczba użytkowników. Kto pierwszy ten lepszy. Zapraszam!

Wpisy powiązane tematycznie: