Kończy się oferta Trial w Newshosting i UsenetServer

Wraz z końcem lipca kończy się możliwość skorzystania z darmowego okresu testowego czyli tzw. triala na konta w Newshosting i UsenetServer. Jest to największa taka akcja z jaką się spotkałem, bo nikt oprócz UseNeXT i Usenet.nl nie oferował takich możliwości szczególnie w odniesieniu do propozycji UsenetServer.

Newshosting oferuje do 31 lipca 2012 roku okres testowy w formule 21 dni/30GB dla wszystkich kont. Dodatkowo oczywiście można pobrać i korzystać z czytnika Newshosting.

UsenetServer oferuje znacznie więcej, bo mamy możliwość testów w formule 14 dni/100GB. Okres testowy jest możliwy dla wszystkich kont oprócz konta 3 dniowego. Niestety UsenetServer nie oferuje darmowego dedykowanego czytnika ale można skorzystać z wielu darmowych bądź płatnych czytników grup dyskusyjnych.

Wszystkie konta posiadają pełną funkcjonalność włącznie z szyfrowaniem SSL.

Myślę, że jest to doskonała okazja do zaznajomienia się z Usenetem, bo nic nie kosztuje. Dodatkowo w przypadku operatora Newshosting niezaprzeczalną zaletą jest możliwość korzystania z najnowszego czytnika obsługującego także najnowszy system operacyjny firmy Apple Mac OS X 10.8 Mountain Lion i przystosowanego na platformę Windows 8.

Wpisy powiązane tematycznie: