Wyprzedaż kont w NewsgroupDirect

Jeszcze nie minęły Święta, a już mamy odlotową promocję w NewsgroupDirect. Wyprzedaż obejmuje dwa typy kont. Jedno konto usenet to konto blokowe. Drugie konto jest kontem unlimited z dyskiem online o pojemności 30 GB.

Promocja jest ograniczona czasowo i trwa do 4 stycznia 2013 roku do godziny 12 czasu EST. Ze względu na przesunięcie czasowe promocja trwa o kilka godzin dłużej według czasu warszawskiego.

Poniżej podaję informacje dotyczące promocji i rodzajów kont:

1.    Konto 500 GB za 18 $ zamiast 50 $. Konto nie wygasa dopóki nie zużyjemy całej puli danych. Można kupić wiele kont. Promocja dotyczy obecnych i nowych klientów. Dodatkowo otrzymuje się 10% na pobieranie nagłówków grup dyskusyjnych. Rzeczywiście otrzymujemy więc 550 GB danych za cenę 18 $.
2.    Konto unlimited za 7 $ na miesiąc zamiast 20 $. Moim zdaniem to najlepsza oferta. Otrzymujemy pełnowartościowe konto unlimited razem z 30 GB dyskiem online. Promocja dotyczy tylko nowych klientów.

Jak napisałem na początku wpisu promocja nie trwa wiecznie i jest ograniczona czasowo. Tym bardziej warto z niej skorzystać.

Wpisy powiązane tematycznie: