Czytnik grup dyskusyjnych Forte Agent razem z Agent Premium News

Lato nadchodzi i jak grzyby po deszczu pojawiają się nowe oferty. Właśnie pojawiła się nowa wersja dość znanego czytnika grup dyskusyjnych o nazwie Forte Agent. Jest to bardzo fajny i intuicyjny czytnik grup dyskusyjnych obsługujący również pliki NZB. Jest to już wersja 6.0 tego czytnika oferująca wiele ulepszeń w stosunku do poprzednich wersji. Oczywiście jak większość czytników grup dyskusyjnych jest to czytnik na systemy Microsoft Windows. Oczywiście czytnik umożliwia naprawę plików. Obsługuje rozszerzenia RAR i PAR. W pełni obsługuje kodowanie yEnc znane z grup dyskusyjnych. Fajnym dodatkiem jest możliwość podglądu obrazków czy video w czasie ściągania.

Dobra ale jak zawsze ważna jest cena. Czytnik Forte Agent można zakupić już za 29$ a jeśli ktoś potrzebuje uaktualnić wersję do wersji 6.0 wystarczy jak zapłaci 19$ za upgrade czytnika. Oprogramowanie udostępniane jest w wersji TRIAL 30 dni.

No dobra ale gdzie jest bonus i przynęta? Otóż kupując czytnik grup dyskusyjnych Forte Agent możemy za darmo korzystać z serwisu APN. Co to jest APN? To nic innego jak Agent Premium News czyli dostęp do Usenetu oferowany przez producenta. Do zakupionego czytnika albo zakupionego upgrade’u otrzymujemy 3 miesiące nielimitowanego dostępu do Usenetu o parametrach:

• 600 dni retencji danych binarnych,
• 700 dni retencji danych tekstowych,
• Szyfrowanie SSL,
• Serwery w Europie i USA,
• 99% kompletność danych.

Trzeba jednak zwrócić uwagę, że po tym okresie Usenet APN w wersji unlimited kosztuje całkiem sporo, bo 14,75$/miesiąc co w porównaniu do ofert Newshosting czy Astraweb wypada dość skromnie. Każdy z wymienionych przeze mnie providerów ma ponad 1000 dni retencji, a ceny znacznie niższe.

Wpisy powiązane tematycznie: