Astraweb

Podstawowe dane oferty Astraweb to:

Astraweb to niezawodny i tani dostęp do usenetu- ponad 1368 dni retencji danych binarnych,

- kompletność danych 99%+,

- 20 lub 50 równoczesnych połączeń,

- farmy serwerów w Europie i w USA,

- szyfrowanie 256 bit SSL w standardzie,

Sztandarowy produkt to konto unlimited DSL Astraweb za 11$/miesiąc.

Astraweb jest tuż za Giganews jeśli chodzi o retencję danych binarnych. Firma ma prostą i tanią ofertę.

Astraweb oferuje tylko następujące rodzaje kont:

-bez limitów (unlimited) odnawiane co miesiąc,

-konta blokowe, gdzie wykupujemy określoną paczkę (blok) danych.

W przypadku kont bez limitu możemy ściągać i wysyłać dane bez żadnych ograniczeń jeśli chodzi o ich ilość. Jedynym ograniczeniem jest maksymalna przepustowość.

Konta unlimited:

-konto unlimited za 10$/miesiąc ale limit przepustowości wynosi 5Mbit/s,

-konto unlimited DSL za 15$/miesiąc gdzie nie ma żadnych limitów,

Oferta specjalna – uzyskana dla naszych czytelników to unlimited DSL za 11$/miesiąc – jest to konto bez jakichkolwiek limitów.

Jeśli użytkownik posiada łącze z parametrem download wyższym niż 5Mbit/s to jedynym rozsądnym wyjściem wydaje się skorzystanie z tej oferty. Naprawdę widać różnicę.

Jeśli chodzi o konta blokowe to mamy do wyboru dwa takie konta:

-25GB za 10$,

-180GB za 25$.

Konta są tzw. kontami niewygasającymi. Konta będą aktywne do czasu kiedy nie wykorzystamy pełnej paczki (bloku) danych. Aby dobrze wykorzystać połączenie z serwerami, Astraweb oferuje aż 20 równoczesnych połączeń dla kont unlimited i 50 równoczesnych połączeń dla kont blokowych.

W ofercie Astraweb największy sukces odniosło konto unlimited DSL w Astraweb za 11 dolarów miesięcznie. Za tą cenę otrzymujemy nielimitowany ilościowo i jakościowo dostęp do serwera sieci Usenet, na którym znajdziemy ponad 85 000 grup dyskusyjnych w tym grupy binarne. Tej oferty nie znajdziecie na stronach Astraweb. Normalnie konto unlimited DSL z nieograniczoną przepustowością można mieć za 15 dolarów na miesiąc. Tak więc jeśli interesuje was oferta konta unlimited DSL Astraweb za 11$/miesiąc zapraszam do skorzystania z niej. Oczywiście wszelkich płatności możemy dokonywać kartami kredytowymi bądź za pomocą PayPal.