Usenet.nl

Jeśli chcemy poznać usenet i grupy dyskusyjne i nie obawiać się o limity to oferta Usenet.nl jest dobrym wyjściem. Na korzystanie z oferty darmowego Usenetu mamy 13 dni i możemy ściągnąć aż 305GB danych. Uważam, że oferta darmowego dostępu do sieci Usenet jest ciekawa i warta zainteresowania.

Następną ciekawostką jest to, że rejestrując się dostajemy za darmo możliwość korzystania z autorskiego czytnika grup dyskusyjnych. Program do obsługi grup dyskusyjnych udostępniany przez Usenet.nl jest naprawdę ciekawy i nie potrzebujemy niczego innego.

Mamy więc bardzo dobrą ofertę okresu próbnego, gdzie mamy Usenet za darmo (free Usenet), a do tego czytnik do Usenetu również za darmo.

Usługę Usenet w Usenet.nl możemy anulować w 14-dniowym okresie testowym Trial jednak nie później niż 1 dzień przed końcem tego okresu. Możemy też zmienić plan abonamentowy na inny niż domyślny.

Oferta Usenet.nl jest bardzo podobna do oferty UseNeXT. Tutaj też możemy się cieszyć nieskrępowanym dostępem do grup binarnych w okresie testowym z limitem, który tak naprawdę ciężko wykorzystać.

Sprawdź Jak za darmo pobierać pliki z Usenet.nl w okresie testowym i jak cieszyć się terabajtami danych takich jak filmy, muzyka, zdjęcia itp.